Co Nasi Klienci o nas Mówią

* opinie z Google

Serdecznie polecam klinikę Estetica – Nova! Pani doktor Kamila jest profesjonalna, potrafi doradzić i jest niezwykle uprzejma a wraz z Panią Natalią tworzą wspaniałą i przyjazną atmosferę, aż nie chce się wychodzić z gabinetu! ❤️ Na pewno będę korzystać z usług jeszcze nie raz!

Justyna

Przesympatycznie i profesjonalnie! Za co cenie najbardziej dr Kamile, to fakt, ze poswieca czas i uwage, daje poczucie komfortu i zawsze rozmawiamy o 'planie dzialania’, a nie o losowym zabiegu. Pomoze w ustaleniu pielgnacji i doradzi jak poprawic kondycje skory. Polacam goraco!

Marta

Mega profesjonalny gabinet.
Pani doktor Kamila Jędrzejczak dopasowała zabieg do potrzeb, a efekty są super!
Twarz wyglada na znacznie bardziej wypoczętą i młodszą ale bez efektu przerysowania!
BARDZO POLECAM, MARTYNA STASIAK ♥️

Martyna

Bardzo miła atmosfera. Profesjonalne podejście do klienta i można się na prawdę zrelaksować . Polecam w 100%

Monika

Z czystym sumieniem polecam Salon Estetica – Nova. Panią Kamilę cechuje profesjonalizm i indywidulane podejście do pacjentki, potrafi doradzić
i zaproponować odpowiednie zabiegi. Jest miłą i ciepłą osobą, wizyty
w salonie to czysta przyjemność. Zachęcam wszystkich, wspaniałe miejsce, cudowna atmosfera, przemiła obsługa, pełen profesjonalizm.

Ewelina

Jestem po pierwszej wizycie u Pani Doktor Kamili, jestem bardzo zadowolona. Serdecznie Państwu polecam Panią Doktor jest mega profesjonalna a oferowane zabiegi w bardzo dobrych cenach. Napewno jeszcze tam wrócę. Serdecznie polecam.

Wioletta