Laserowe odmładzanie skóry - usuwanie zmarszczek i blizn potrądzikowych Łódź

Laserowe usuwanie zmarszczek Łódź

Laserowe odmładzanie skóry – opis zabiegu

ClearLIFT To laser nieablacyjny frakcyjny cechuje go szybka rekonwalescencja po zabiegu i możliwość stosowania przez cały rok. Dzięki temu pacjent nie musi ograniczać swojej aktywności życiowej. W zależności od problemu z którym zgłasza się pacjent, może służyć do:

 • Usuwanie zmarszczek i bruzd,
 • Usuwanie blizn potrądzikowych,
 • Likwidacji rozstępów oraz wiotkiej skóry,
 • Przebudowy skóry i jej zagęszczenia,
 • Likwidacji przebarwień i melasmy.

Odwiedź nasz salon Łódź Górna.

 

Laserowe odmładzanie to zabieg medycyny estetycznej, który może być stosowany na twarz i inne obszary ciała. Nie wymaga wcześniejszego znieczulenia, sam zabieg jest bezbolesny. Można łączyć go z innymi zabiegami i produktami tworząc zindywidualizowane terapie łączone. Wskazane są zazwyczaj 4-6 zabiegów w zależności od wieku Pacjenta i kondycji skóry.

Laser frakcyjny ClearLift – zastosowanie

Laserowe odmładzanie skóry twarzy

Zabieg przy użyciu lasera ClearLIFT jest idealnym sposobem na to, by Twoja skóra odzyskała dawny blask. Odmładzanie skóry przy użyciu tego urządzenia powoduje redukcję zmarszczek, bruzd, plam pigmentacyjnych i poprawia wiotkość skóry.
Laser frakcyjny ClearLIFT działa na skórę mechanicznie, a nie termicznie. Podczas zabiegu, dzięki wysyłaniu krótkich impulsów o wysokiej energii, tworzą się kontrolowane ogniska pobudzenia w skórze właściwej. Dzięki nim następuje proces produkcji nowego kolagenu. Skóra staje się bardziej jędrna i napięta. Laserowe odmładzanie skóry przy użyciu tej metody posiada niewątpliwą zaletę: nie uszkadza naskórka, co eliminuje długotrwały proces rekonwalescencji. ClearLIFT może również oddziaływać na różnych głębokościach dzięki wymiennym końcówkom.

Laserowe usuwanie zmarszczek w Estetica Nova Łódź

Medycyna estetyczna oferuje szeroki wachlarz zabiegów, które pragną jak najdłużej zachować młody wygląd. Laserowe usuwanie zmarszczek, to jedna z metod, która w skuteczny sposób poprawia kondycję skóry. Zabiegi przy użyciu lasera mogą być przeprowadzane także na wrażliwych okolicach, takich jak: szyja, usta, dekolt, dłonie czy okolice pod oczami. Idealnie sprawdza się również w walce ze zmarszczkami mimicznymi. W zależności od obszaru zaleca się wykonanie od 4 do 6 zabiegów tego typu.

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych w Estetica Nova Łódź

Odmładzanie twarzy, szyi czy dekoltu to nie jedyne zadanie urządzeń laserowych. Ich działanie jest niezwykle skuteczne w walce z innymi niedoskonałościami skóry. Laser ClearLIFT z powodzeniem wykorzystywany jest w takich zabiegach jak: laserowe usuwanie blizn potrądzikowych czy rozstępów oraz usuwanie tatuażu, które oferujemy w naszym gabinecie Estetica Nova Łódź.
Sposób działania lasera pozwala na bezpieczne usuwanie zmian skórnych, które nie wiąże się dodatkowymi niedogodnościami długiego czasu rekonwalescencji. Nie wymaga znieczulenia, jest bezbolesny. Bezpośrednio po jego wykonaniu pacjent może wrócić do codziennych aktywności.

 

Skuteczność zabiegów przy użyciu lasera frakcyjnego ClearLift

Efekty zabiegu przy użyciu lasera ClearLIFT pojawiają się z czasem. Podczas jednej wizyty naświetlone zostaje 20-30% powierzchni leczonej skóry. W celu osiągnięcia najlepszych efektów niezbędne jest przeprowadzenie kilku takich zabiegów. Po okresie ok. 12 miesięcy wskazane jest przeprowadzenie naświetlania podtrzymującego efekt.
Sam zabieg trwa od 15 do 60 minut. Nie wymaga znieczulenia, jest bezbolesny. Podczas zabiegu przy pomocy lasera wyposażonego w odpowiednią końcówkę oddawane są punktowe strzały, które powodują kontrolowane mikrouszkodzenia komórek skóry stymulujące procesy regeneracyjne. Po zakończonym naświetlaniu pacjent dostaje instrukcje pozabiegowe i może wrócić do swoich codziennych obowiązków.
Bez względu na to, czy interesuje Cię laserowe usuwanie blizn potrądzikowych, zabiegi odmładzania skóry czy likwidacja przebarwień, to musisz pamiętać, że istnieją przeciwwskazania, które uniemożliwiają przeprowadzenie takiego zabiegu. Należą do nich m.in.:

 • ciąża i karmienie piersią,
 • infekcje bakteryjne i wirusowe,
 • choroby nowotworowe,
 • cukrzyca,
 • epilepsja,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • bielactwo,
 • świeża opalenizna.

W naszej klinice w sposób bezpieczny i komfortowy przeprowadzamy zabiegi laserowego odmładzania skóry przy użyciu ClearLIFT. Jeśli masz pytania, chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących metody, to zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń i umów wizytę.

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa

Mikronakłuwanie frakcyjne
Mezoterapia mikroigłowa

Stymulatory tkankowe

Pobudzanie fibroblastów
Mezoterapia mikroigłowa

Zmarszczki mimiczne

Efekt do 6 miesięcy
Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia igłowa

Nawilżenie skóry
Mezoterapia mikroigłowa

Lifting twarzy

Odmłodzenie cery
Mezoterapia mikroigłowa

Modelowanie ust

Poprawa nawilżenia warg
Mezoterapia mikroigłowa

Lifting powiek

Bezinwazyjny zabieg
Mezoterapia mikroigłowa

Geneo

Twarz, szyja, dekolt
Mezoterapia mikroigłowa

Odmłodzenie okolicy oka

Redukcja zmarszczek wokół oczu
Mezoterapia mikroigłowa

Peeling kawitacyjny

Bezbolesne oczyszczanie skóry
Mezoterapia mikroigłowa

Laserowe usuwanie naczynek

Laserem DYE - VL
Mezoterapia mikroigłowa

Laserowe odmładzanie

Laserem nieablacyjnym ClearLIFT
Mezoterapia mikroigłowa

Masaż kobido

Zastrzyk energii
Mezoterapia mikroigłowa

Endermologia

Stymulacja skóry