Peelingi medyczne

Peelingi medyczne

Oferujemy kompleksowy system peelingów chemicznych. Każdy z preparatów jest specjalnie zaprojektowany w celu leczenia niedoskonałości każdego rodzaju skóry, począwszy od umiarkowanych do ciężkich.

Peeling migdałowy (50%) – Produkt ten ma działanie liftingujące i jest wykorzystywany w celu poprawy jędrności skóry. Nawilża, odżywia i poprawia odnowę komórkową. Wykonuje się go o każdej porze roku, nadaje się do każdego typu skóry, nie zawiera substancji fotouczulających, dlatego nie powoduje przebarwień. Idealny do skór wiotkich, tych ze słabym napięciem mięśniowym. Spłyca niewielkie zmarszczki, reguluje łojotok, poprawia kondycję skóry trądzikowej, zmiany ropne i zapalne.

Peeling azelainowy ( 50% kw. Azelainowy, 2% kw. Salicylowy, 3% kw. Mlekowy, 5% arnika) – wykazuje działąnie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, hamuje powstawanie wolnych rodników. Wskazany w trądziku, zapobiega tworzeniu sie zaskórników. Uniemożliwia powstawanie przebarwień, redukuje już istniejące zmiany kolorytu skóry.Wskazania to: przebarwienia o równej przyczynie, także te posłoneczne( idealny po lecie), cera tłusta i trądzikowa,powiększone pory, zaskórniki.

Yellow peel ( 14% rezorcyna, 14%TCA) – wskazaniem jest leczenie bardziej nasilonych plam posłoneczych , plam w procesie starzenia się skóry i efektów hormonalnych. Także w odmładzaniu twarzy, bliznach potrądzikowych, zmarszczkach , rozstępach, nierównomiernym zabarwieniu skóry.