Mezoterapia

Mezoterapia

Podobnie jak jabłko, które wysycha, skóra pozbawiona nawilżenia będzie wraz z wiekiem tracić swój blask i sprężystość. Pomimo, że nasza skóra się zmienia, możemy przywrócić jej piękno.

Iniekcje nieusieciowanego kwasu hialuronowego ( zabieg mezoterapii) zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry, przywracają twarzy blask i młodszy wygląd. Zabieg uzupełnia związaną z wiekiem utratę naturalnie występującego w naszej skórze kwasu hialuronowego, pozwalając odsunąć w przyszłość inwazyjne zabiegi chirurgiczne. Efekty zabiegu to: poprawa sprężystości, napięcia i nawilżenia skóry, odzyskanie blasku skóry.

Podczas zabiegu wykonywane są płytkie mikroiniekcje za pomocą bardzo cienkiej igły. Używany preparat zawiera substancję miejscowo znieczulającą, a dla większego komfortu Pacjenta stosowany jest przed zabiegiem krem znieczulający.Efekty są widoczne już podczas pierwszej sesji, skóra ma ładniejszy kolor, jest mniej pomarszczona, a wraz z kolejnymi zabiegami staje się bardziej promienista i sprężysta. Aby osięgnąć optymalny efekt zalecane jest kilka zabiegów (3-6) co 2-4 tygodni i pojawienie się na utrwalający zabieg 2 razy w roku.